Kancelář

My jsme SEPHORA

Podívej se, kdo jsme a co pro nás práce v SEPHORA znamená.

Vzdělávání nás baví

Vzdělávání znamená růst. A my v SEPHORA rosteme. Každý z nás, od stážistů po manažery. Training Manager pro nás připravuje pravidelná školení a semináře.
Možnosti odborného vzdělávání pak záleží na proaktivním přístupu a výsledcích tvého úsilí. My tě podpoříme.

Miluješ osobní rozvoj?

Miluješ osobní rozvoj?

Věříme, že vždy je co zlepšovat. Milujeme dokonalost. Navzájem se podporujeme ve vzdělávání a osobním růstu, protože víme, že jenom společně tvoříme SEPHORA takovou, jaká je.

Baví tě týmová spolupráce?

Baví tě týmová spolupráce?

Na týmové spolupráci stojí většina největších úspěchů. Spolupráce navíc přináší spoustu zábavy a neformálních příležitostí ke vzájemnému poznání.

Obdivuješ opravdové odborníky?

Obdivuješ opravdové odborníky?

Záleží nám na znalostech i výsledcích. Aktivně se profesně rozvíjíme, abychom na sebe mohli být hrdí. V tom nám pomáhají vzdělávací plány, díky kterým se neustále posouváme vpřed.

Chceš být SEPHORA leaderem

Chceš být SEPHORA leaderem?

Umění vést sebe i druhé je důležitou dovedností, které věnujeme velkou pozornost. Ve svých leaderech vidíme skvělou SEPHORA budoucnost.

SEPHORA tým

Každý z našich týmů má na starosti něco jiného. Krásu ale milují všichni. Láká tě SEPHORA? Přidej se k nám.

Konzultant
Konzultant
Konzultant

Marketing & Sortiment

Vše, co děláme je řízeno přáním uspokojit naše zákazníky. Jsme kreativní a komunikativní lidé, kteří milují týmovou práci v oblastech: E-commerce, Merchandising, Podpora prodeje, Public relations, Přímý marketing, Customer relationship management či Zákaznický servis. Budujeme společně SEPHORA Beauty Addict Community.

Logistika

Naším motem je efektivita. Řídíme dodavatelský řetězec s cílem neustálého zdokonalování a optimalizace. Úspěšné plánování a řízení toků dodávek, produktů i informací mezi dodavateli a prodejnami je nezbytnou podmínkou flexibility. Směrem k našim zákazníkům i zaměstnancům.

Lidské zdroje

Jsme přesvědčeni, že společnost je utvářena lidmi, kteří v ní pracují. Naším cílem je vyhledávání talentovaných kolegů a systematický rozvoj jejich osobního i profesního potenciálu. Máme spoustu energie, kterou s radostí a vášní investujeme do rozvoje ostatních, budování firemní kultury i kvalitních mezilidských vztahů.

Chybíš v našem týmu

Podívej se na volné pozice. Určitě se do některé zamiluješ. Nebo by ti šlo něco jiného?
Pošli své CV a dej nám o tom vědět.

Nebyly nalezeny žádné pracovní pozice. Zkuste jiný filtr.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.