Obchod

My jsme SEPHORA

Podívej se, kdo jsme a co pro nás práce v SEPHORA znamená. 

Vzdělávání nás baví

Vzdělávání znamená růst. A my v SEPHORA rosteme. Každý z nás, od konzultantů po manažery. Naši Education Specialisti jsou k ruce v každém
z našich obchodů. Pomáhají nám pochopit, jak se SEPHORA svět točí. Vzdělávání si můžeš přizpůsobit podle toho, co tě nejvíce baví. My tě podpoříme.

Miluješ produkty

Miluješ produkty?

Aktivně rozšiřujeme svůj přehled a znalosti o produktech, které patří do našeho světa krásy. Díky tomu jsme profesionálové v oboru a dokážeme zákazníkům dobře poradit i pomoci.

Baví tě prodej

Baví tě prodej?

Usilovně pracujeme na rozvoji svých prodejních dovedností a kontaktu se zákazníkem. Mezilidská komunikace je důležitou součástí naší práce i osobního života.

Obdivuješ make-up artisty

Obdivuješ make-up artisty?

Zajímáme se o nejnovější světové trendy. Kombinací výborných produktů i kvalitních tréninků neustále posouváme hranice vlastního umění. Za pozornost stojí i mezinárodní rozvojové programy.

Chceš být SEPHORA leaderem

Chceš být SEPHORA leaderem?

Umění vést sebe i druhé je důležitou dovedností, které věnujeme velkou pozornost. Ve svých leaderech vidíme skvělou SEPHORA budoucnost.

SEPHORA tým

Kreativní, zapálení, ochotní. Takoví jsou naši zaměstnanci na prodejnách. Baví je pomáhat zákazníkům objevit jejich krásné já. Máš v sobě stejné nadšení? Chceme tě!

Konzultant
Konzultant
Konzultant

Konzultant

Milujeme svět kosmetiky, užíváme si dynamické prostředí i pestrou práci. Máme spoustu možností, jak se kariérně posunout. Záleží pouze na nás, jakou cestou se rozhodneme jít. Sephora nás v tom podporuje. Pomáháme vytvářet pro naše zákazníky neobyčejný nákupní zážitek.

Education specialista

Tréninková kultura je zásadním krokem, jak v Sephora naplnit své kariérní sny. Připravujeme pro naše týmy školení a další důležité vzdělávací aktivity. Pomáháme jim být neustále o jeden “odstín” napřed. Věříme, že vzdělání je naše heslo k úspěšné budoucnosti. 

Make-up artist

Milujeme trendy, YouTube je naší mapou v tomto světě, hashtagy jsou naše druhá řeč, máme několik druhů červené rtěnky, protože jedna je prostě málo… Kvalitní make-up a perfektní zákaznický servis jsou naší vášní i know-how. Make-up kariérní cesta nezná v Sephora hranice. 

Chybíš v našem týmu

Podívej se na volné pozice. Určitě se do některé zamiluješ. Nebo by ti šlo něco jiného?
Pošli své CV a dej nám o tom vědět.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.