VÁNOČNÍ KONVENT

Vánočním konventem jsme započali intenzivní přípravy na závěrečné období tohoto roku. Nebudeme skrývat, že je to pro nás jeden z nejdůležitějších měsíců v roce. Zároveň však také jedním z těch nejnáročnějších. Seznámili jsme se s novými kampaněmi i plány. Intenzivní pracovní den jsme pak zakončili výborným jídlem, pitím a příjemným večerním programem.

 

          Jak už to tak bývá, Vánoce jsou obdobím klidu a domácí pohody. Období těsně předtím je však plné spěchu, stresu a vydávání posledních zbytků svých sil, aneb "co se nestihne ještě tento rok, už nikdy nebude". A to je důvod, proč jsme se všichni sešli na našem pravidelně konajícím se konventu. Abychom včas a dobře naplánovali poslední měsíc tohoto roku. Maximálně byli připraveni na naprosté prosincové šílenství, které celou naši zemi každoročně zachvátí.

          Ano, byl to právě Artur, náš general manager, kdo na začátku doslova zvedl všechny ze židle. Nikoliv však oznámením o úspěchu či nějakým pokynem. Jednoduše všechny roztancoval. Počáteční uvolnění bychom tak měli za sebou. Můžeme se tedy pustit do pořádné práce. V průběhu celého dne následuje jedna prezentace za druhou. Spousta informací, analýz, ale i video spotů či kreativních materiálů blížící se kampaně. Bylo to zkrátka náročné. Celý oficiální program jsme zakončili oceněním některých našich úspěchů a slavnostně si na všechny připili. Den byl dluhý, tanec se stal součástí každé přestávky. To by ale nebyla SEPHORA, kdyby se nenašla ještě energie na večerní část programu, pořádnou párty. :)

Vánoční konvent

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.